Çekme Karavan

ÇEKME KARAVAN

Adria Marka Çekme Karavan Modelleri

Adria marka çekme karavanlar arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız. Adria dünyanın bir numaralı markası olma yolunda ilerlerken, çekme karavan modellerinde de ilham verici tasarımları ve zarif tarzı birleştirerek üst düzey kalite sunuyor. Yaşam koşullarınızı iyileştirmeye yönelik her detaya sahip. Tüm çekme karavanlar, en uygun yerleşim ve tasarım çizgisinde onlarca yıl boyunca üretiliyor.

Çekme Karavanların Genel Özellikleri

Geniş alan sağlayan, işlevsel ve teknolojik donanımlara yer veren mutfaklarıyla çekme karavanlar oldukça beğeniliyor. Karavan modellerinde modernize edilmiş iç tasarımıyla ferah bir ortam sağlarken, zevkli aksesuarları ve lüks konaklama hissi veren pratik banyolarıyla da şaşırtıyor. Bir çekme karavana göre oldukça rahat oturma alanı sunması ve yatak odası çözümleriyle de diğer sektörde öne çıkıyor. Hem eğlenip hem de konforlu yaşam imkânı yaratıyor. Bir çekme karavana göre oldukça geniş hacimli depolama alanıylaysa, çeşitli birçok eşyanızı yanınızda götürmenize olanak tanıyor. 

Çekme Karavanların Tasarımında Adria Dokunuşu

Adria karavan sektöründe performans bazında önde gelen bir marka. Güvenlik, rahatlık ve keyif odaklı üretilen her bir araç, titizlikle tasarlanıp geliştirildikten sonra itinayla test ediliyor. Tüm çekme karavanlar sizi sonsuz maceraya taşıyacak dayanıklılıkta tasarlandı. Adria çekme karavanlar, dinamizme dayanan çizgisi, şık görünümü ve panoramik pencereleriyle göz alıcı bir stille karşınıza çıkıyor. Size kendinizi evinizdeymiş gibi hissettirmeyi hedefleyen Adria çekme karavanlar üst düzey işlevsellik sunan yaşam alanı sağlıyor. Tasarım harikası panoramik pencereleri, doğal ışık ve havalandırma için bir karavana göre son derece elverişli. Mahremiyet için ise tüm pencereler ve kapılar güvenlik odaklı üretiliyor. Karavan modellerinin benzersiz yapısını "comprex" gövde yapısı, yüksek kalite malzemeler ve son teknoloji tekniklerle üretiliyor.

Adria Çekme Karavanlarda Donanımsal Özellikler

Çekme karavanlarda güvenli sürüş ve hacim yönetimi sağlamak için en sağlam şekilde geliştiriliyor. AL-KO sistemi sayesinde çekme karavanlarda sıkça görülen savrulma, devrilme gibi kaza durumlarının önüne geçiliyor. Truma ya da Alde gelişmişliği ile optimize edilmiş ısıtma sistemi, mühendislik harikası olarak göze çarpıyor. Isı devridaimini sağlayan entegre hava akışıyla dizayn edilmiş çekme karavanlar yoğuşmayı önlüyor. Aynı zamanda depolama hacmiyle de dikkat çekiyor. Sektörde öne çıkan karavan modelleriyle bilinen Adria, 2 yıllık genel garantiye artı olarak standardı baz alan 7 yıllık suya karşı dayanaklılık garantisi de sunuyor. 500'ü geçkin bayii sayesinde satış ve parça servisinde sınır tanımıyor. Üretimde de incelikle çalışan Adria karavan modellerinde, sağlamlık, tasarım ve kaliteyi arşa çıkarıyor. Çekme karavanların tasarımındaysa ahşabın mukavemetini, poliüretanın dayanıklılığını ve polyesterin nem önleyiciliğini bir araya getiriyor. Tüm araçlar, "Thermo - build" sistemiyle destekleniyor. Bu sayede karavan modellerinin hepsi, her mevsim için elverişli hale geliyor. Karavanların zorlu iklim şartlarına uyum sağlama düzeyini kontrol etmek amacıyla, aşırı düşük ya da yüksek sıcaklıklara ve %45 ila %80 arasında neme karşı test ediliyor. Yeni Adria MACH akıllı kontrol uygulaması ısıtma, soğutma ve diğer araç hizmetlerini uzaktan kontrol edilebiliyor. (Astella, Alpina ve Adora'da)

Çekme Karavan - NN Grup


AVIVA

Adria

AVIVA

15,500.00€' den başlayan fiyatlarla

Yeni

Yepyeni Bir Kamp Stili... Adria Aviva Herkes hazırsa, yepyeni bir tatil deneyimini s..

AVIVA LITE

Adria

AVIVA LITE

14,900.00€' den başlayan fiyatlarla

Yeni

Yepyeni Bir Deneyim ve Basitlik Adria Aviva Lite Günlük kaçamaklar, hafta sonu tatilleri, ev ofisi, bahç..

ACTION

Adria

ACTION

22,750.00€' den başlayan fiyatlarla

Yeni

Orijinal, İkonik, Hafif ve Şık... Adria Action Ailemizin en sevimli üy..

ADORA

Adria

ADORA

28,700.00€' den başlayan fiyatlarla

Yeni

Özgürlüğe Bir Adım... Adria Adora Bu karavanın her bir köşesinde kendinizd..

ALTEA

Adria

ALTEA

22,000.00€' den başlayan fiyatlarla

Yeni

Özgürlüğe Bir Adım... Adria Altea Yeni nesil Altea, sizleri daha hafif ve daha aydınlık bir yaşam için tasarlanmış; en çok terci..

ALPINA

Adria

ALPINA

44,150.00€' den başlayan fiyatlarla

Yeni

Dört Mevsim Karavan... Adria Alpina Tüm bir yılın her anında sizinle! Alpina, çetin kara kış ya da sıcak kur..

ASTELLA

Adria

ASTELLA

67,500.00€' den başlayan fiyatlarla

Mükemmelliğe Yer Ver... Adria Astella Her bir kişinin imzası, kendine hastır! Astella’nın ise karavan dünyasında tamamen ..

Gösterilenler: 1-7 / 7 (1 Sayfa)