Camper Karavan

CAMPER CARAVAN

Adria Marka Camper Karavan Modelleri

Kamp tutkunu olan kişileri düşünen Adria, camper karavanlarıyla bambaşka bir boyutun kapılarını aralıyor. Her geçen gün büyüyen Adria ailesi göz alıcı tasarımları, birinci sınıf kaliteyle bir araya getirerek sizi maceradan maceraya sürüklemeyi hedefliyor. Doğada vakit geçirirken konfor alanına ihtiyaç duyanlar için yepyeni bir kamp anlayışı camper karavanlar sayesinde ortaya çıkıyor. Ev dışında rahat bir ortama sahip olmak artık tamamen imkanlar dahilinde.

Camper Karavanların Genel Özellikleri

Tüm Adria camper karavanlar, ayrıntılarıyla göz doldururken karavanların her bir köşesi incelikle tasarlanıyor. Karavanları doğal yaşam alanı olarak gören Adria, dizaynda ağırlıklı olarak kampçıların istek ve ihtiyaçlarına göre bir yol izliyor. Her aksesuarın olması gereken yerde olduğu yerleşim düzenlerinde, onlarca yıllık deneyim ve Adria markasının deneyiminden izler görmek mümkün. Güvenliğinizi, rahatınızı ve keyfinizi sağlamak için her şey titizlikle tasarlanıp, geliştiriliyor. Birçok test sürecinden geçen camper karavanlar, Adria güvencesi ve yüksek performansla size sunuluyor. 

Camper Karavanların Tasarımında Adria Dokunuşu

Karavanlarda optimum aydınlatma, havalandırma, mahremiyet ve güvenlik için karartmalı pencereler, güvenlik önemli için yavaş kapanan kapılar ve açılır kapanır aksamlı Sun Roof® sistemi bulunuyor. Rahat bir tatil ve ev konforundaymış hissi içinse optimize edilmiş alan ve işlevsellikle sürdürülen modernize yaşam alanları yaratılıyor. Kendine özgü camper karavanlar, yeni modernize alanlar ve iç mekanda Adria imzalı özelliklerle kusursuz entegrasyonu yansıtıyor. Optimizasyonlu yalıtım malzemeleri, hava akışı yönetimi ve ısıtma çözümleriyle Adria'nın “Thermo - build” standartları camper karavanlarda da kendini net bir biçimde gösteriyor. Stil sahibi karavanlarıyla bilindiği kadar bolca saklama alanıyla da bilinen Adria, camper karavanlarda da entegre saklama özelliğiyle bu geleneği sürdürüyor. 

Adria Camper Karavanlarda Donanımsal Özellikler

Truma ya da Webasto destekli ısıtma sistemleriyle birlikte izolasyonlu pis su tankı da bulunuyor. Adria, 2 yıllık genel ve 7 yıllık suya dayanıklılık garantisinin yanı sıra 500'den fazla bayii ile %100 destek veriyor.  Yol yardımı ve satış sonrası ürün parça servisiyle de ayrıca ön plana çıkıyor. Adria ailesinin camper karavanları, tüm yıl boyunca kullanılabilirliğe ve mükemmel konfor için yalıtım standartlarına sahip. Daha iyi yalıtım için ısıyla bağlanarak yeni eklenen ve geri dönüştürülmüş “Ecofiber” 40 malzeme kullanılıyor. Adria fabrikalarında, yoğuşmayı önlemeye yarayan buhar bariyerleri özel bir işlevle monte ediliyor. Tüm karavanlar iklim odalarında -40 ila +60 ve +30 ila +60 derece, %45 ile %80 arasında neme maruz bırakılarak teste tabi tutuluyor. Tüm Adria karavanlar, yıl boyunca kontrol edilebilir konfor için “soğuk noktalar” olmaksızın gelişmiş yalıtım malzemeleri, en iyi ısıtma tasarımı ve hava akışı ile inşa ediliyor. 

Fiat Ducato ve Citroën Jumper Ortaklığı

Sektörde dikkat çekmeyi başaran Adria marka camper karavanlarda en yeni Euro6 motor teknolojisi, hava kirliliğini azaltmak için “AdBlue” yakıt sistemi, hava soğutucu girişi ve turbo şarj özelliğiyle mükemmel çekiş gücü ve performansla tamamen entegre olarak üretilmekte.

Camper Karavan - NN Grup


TWIN

TWIN

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Adria

0.00€' den başlayan fiyatlarla

.blog-media img { padding: 35px 30px; background: #ffffff; } Standartları Aşın! Adria Twin "Doğasında Sıra Dı..

TWIN SPORTS

TWIN SPORTS

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Adria

0.00€' den başlayan fiyatlarla

.blog-media img { padding: 35px 30px; background: #ffffff; } Kamplarınızın Yeni Dostu! Adria Twin Sports ..

ACTIVE

ACTIVE

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Adria

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Daha Fazla Konfor! Adria Active Yola çıkmanın tam zamanı! Seyahat etmeyi yaşam biçimi haline getirenlerin aradığı he..

Gösterilenler: 1-3 / 3 (1 Sayfa)