<

Adria Adora 522 UP Çekme Karavan

                            


Karavanımızın dış uzunluğu çeki oku dahil 7metre 20cm’dir. İç kısımdaki 5metre 20cm’lik uzunluk, 2metre 30cm’lik genişlik ve 1 metre 95cm’lik iç yükseklik ile sizlere ferah bir yaşam alanı sunulmaktadır. -35 dereceye kadar koruyucu bir fiber gövdeye sahip olan model, 5 adet açılır yan cam ve bu camlarda standart sineklik ve stora sahiptir. Karavanımızın en önemli özelliği, sizi gökyüzü ile buluşturacak kadar geniş bir Skywindow’u ve heklerinin bulunmasıdır. U oturma grubu üzerinde bulunan ve havalandırma özelliğine sahip Skywindow, sizlere sıra dışı aydınlığa sahip bir ortam sağlayarak 211*133 cm’lik 2 kişilik yatak özelliği kullanıldığı durumda da yıldızlar eşliğinde bir uyku deneyimi sunacaktır. U oturma grubunun üzerinde 2 adet baş üstü dolabı ve led ortam aydınlatmaları, okuma lambaları ve USB soketler ile alanın en verimli şekilde kullanımı hedeflenmiştir.

 

Otomotiv tarzı dış çizgilere sahip karavanın ön cephesinde bulunan Aerodinamik rüzgâr difüzörleri şık görünmekle beraber, aracınızla güvenli bir sürüş için gereken konforu sağlamaktadır. Yeni nesil otomotiv stili ve işlevselliği ile arka led aydınlatmalar karavanın tamamında sade, şık bir dış görünümü siz kullanıcılarına Adora farkı olarak sunmaktadır.

 

Gövdeyi taşıyan 1300kg standart ağırlıktaki AL-KO şasi, 400kg yükleme kapasitesi ile toplamda 1700kg ağırlığa ulaşmanıza imkan sağlayarak; AL-KO ATC sayesinde, bu hatırı sayılır ağırlık kapasitesi ile yaşayacağınız sürüş deneyiminizi maksimum güvenli hale getirmektedir.

 

            Evlerimizde geniş mutfak alanlarını tercih eden bizler, Adria karavanların mutfak alanlarında bulunan yüksek kapasiteli saklama alanları ile oldukça rahat edeceğiz… Adria özel tasarımı olan 3 gözlü gazlı ocak ile entegre paslanmaz çelik geniş mutfak evyesi, karavanın standart özelliklerinde yer alan Aspiratör, tezgah altında bulunan 5 adet çekmece, 1 adet metal dikey kiler, 2 adet baş üstü dolabı ve istenildiğinde mikro dalga fırın ile keyifli bir mutfak deneyimi sizleri bekliyor. Ayrıca 140LT, 3 sistem, tam otomatik buzdolabı ile tüm yiyecek ve içeceklerinizi ilk gün ki tazeliği ile muhafaza edebileceksiniz.

 

            203x140cm ölçülerindeki, şezlong özelliğine sahip yatak alanı, tekstil akordeon paravan ile mutfak ve oturma grubundan ayrı bir alan yaratmaktadır. Yine aynı alanda 4 adet baş üstü dolaba ek olarak, yatak altı bazası dageniş bir depolama imkânı sağlamaktadır. Bu alanda dikkat çeken ayrıntılardan biri de led aydınlatma ve spot ışık ile desteklenen 85x65cm ölçülerindeki aynadır. Hemen altında yer alan raflı dolaplar ve yanındaki askılı giyim dolabı, günlük yaşantınızda ihtiyacınız olan her türden eşya için en ideal saklama alanları olacaktır.


75x75cm ölçülerindeki teknesi ile iddialı bir duş alanı bulunan karavanda, katlanır lavabo ve dışarıdan kasetli kimyasal sabit tuvalet özellikleri göze çarpıyor. Çift kapaklı, aynalı banyo dolabı, 3 adet havluluk, 1 adet tuvalet kâğıdı tutucu ile bir karavan banyosunda beklenenden fazlasına sahip olacaksınız. 50LT temiz su tankı ile ihtiyacınız olan sıcak ve soğuk suya, mutfaktan ve banyodan her zaman ulaşabilirsiniz. 

 

          Standardında Truma ısıtıcı ve sıcak su sistemi bulunan ADORA serisi, opsiyonel olarak ALDE ve elektrikli yerden ısıtma ile konforunuzu alışılmışın dışına taşıyacaktır.  Opsiyon tercihlerinden sıcak/soğuk tavan kliması ile kendinizi evinizde hissetmeniz mümkün.

 

      Karavanda bulunan dijital kontrol paneli sayesinde, kolaylıkla su seviyenizi takip edebilir, akünüzün durumunu görebilirsiniz. Standartta bulunan 2 adet hoparlörün bağlı bulunduğu Bluetooth sistemi, sizi bir karavanda yaşayabileceğiniz en eşsiz ses deneyimine davet etmektedir.

Önerilen Başlıklar
Adria Adora 573 PT Çekme Karavan

Adria Adora 573 PT Çekme Karavan

Adria Adora 573 PT model çekme karavanın tüm detaylarını bu yazıda bulacaksınız.