<

ALDE Isıtma Sistemi

    Neden Alde ısıtma sistemini seçmelisiniz?

    Çünkü, size tüm yıl boyunca her türlü hava koşulunda en iyi konforu sessiz bir şekilde sağlar. Alde ısıtma sisteminin temel ögesi ısıtılmış glikol sıvısıdır. Bu sıvı, karavan ve motokaravanınızın içindeki borular ve konvektör x aracılığıyla dolaştırılır. Sıcak hava, soğuk havadan daha hafif olduğu için mobilyalar ve duvar arasında bırakılan boşluklardan süzülerek yükselir; böylece pencerelin önünde termal bir bariyer oluşturur. Isınan hava tavana ulaşıp soğuduğunda tekrar yere çöker. Bu dönüşüm ortamda sessiz ve toz kaldırmadan gerçekleşir.


    Isıtma sisteminin kalbi Alde’nin kazanıdır.  LPG veya şebeke elektriği ile sağlanan küçük mucize diyebiliriz. Alde ısıtma sistemi hem duş hem de bulaşık için ihtiyacınız olan sıcak suyu da sağlamaktadır. Merkezi ısıtma ve sıcak su konforuna ilave olarak başka avantajları da vardır. Herkes duştan sonra sıcak havluya sarılmak ister ve Alde’nin havlu radyatörleri herhangi bir ekstra kontrole ihtiyaç duymadan ana ısıtma devresine kolayca bağlanır. Etkileyici değil mi?


    Yerden ısıtma, karavanınızda veya motokaravanınızda yalın ayak konforu sağlar ve geri kalan ısıtmayı da daha ekonomik hale getiri. Isıyı yaymak için zeminde plastik alüminyum borular ve delikli plakalar ustaca kullanılır. Motokaravanda sürücüler ve yolcular için ısıtmalı bir paspas yolculuğu daha keyifli bir hale getirir. Sağlam bir boru bobini içeren ısıtmalı paspas, neredeyse hiçbir çaba harcamadan ana ısıtma devresine dahil olur. 


     Motokaravanınız varsa Alde’nin opsiyonel ısı dönüşümü ile hem para tasarrufu yapar hem de çevreyi korursunuz. Isı dönüştürücü sistem, merkezi ısıtma ve sıcak suyunuz için aracınızın motorundan çıkan atık ısıyı kullanır; hatta soğuk bir sabahta aracınızı çalıştırmadan önce motoru da ısıtabilir. Alde ısıtma sistemi, kullanıcı dostu modern ve renkli tasarlanmış simgelere sahip dokunmatik bir ekran tarafından kontrol edilir. Temel işlevlerin tümüne ana menüden erişilebilir, bulunduğunuz konuma göre sistemin gelişmiş ayarlarını keşfetmeniz gerekebilir. 

     Alde’nin olağanüstü ısıtma konforunu siz de denemek ister misiniz?

Önerilen Başlıklar
ADRIA AVIVA ÇEKME KARAVANLAR

ADRIA AVIVA ÇEKME KARAVANLAR

Adria Aviva çekme karavanlar neden mi çok tercih ediliyor? İşte cevabı...


ATC nedir?

ATC nedir?

ATC sisteminin tercih edilme sebeplerini ve karavan kullanıcıları için neden önem arz ettiğini bu yazımızda cevapladık...