<

ADRIA AVIVA ÇEKME KARAVANLAR

            


        Aviva serisi çekme karavanlar, Adria’ nın ekonomik çözüm sunan giriş segmentini temsil ediyor. Ekonomik olmasının yanı sıra, 9 farklı iç dizayn seçeneği ile kullanıcılara ihtiyaçları olan yaşam alanını kolaylıkla belirleyebilmede avantaj sağlıyor. Ayrıca yüksek yatak kapasitelerinde dahi en hafif karavan sınıfı olarak, tercih edilme önceliğini elinden bırakmıyor.

 

        Aviva’ da dış kabuk yapısı ALÜMİNYUM ve yalıtım olarak -20 dereceye kadar koruyucu özellikte. Tüm modellerde standart olan açılır camlar, camlarda sineklik-stor perde (tavan heki dahil), 3 sistem buzdolabı, gazlı ortam ısıtıcısı, 220V su ısıtıcısı, gazlı ocak, evye, kasetli kimyasal tuvalet, duş, 50L temiz su deposu gibi özellikler; bu serinin beklenenden fazlasını verdiğini işaret ediyor.

 

        Opsiyonlu özelliklerde, karavanınızın daha konforlu ve keyifli kullanımı için bir çok seçenek sunuluyor. Elektrikli yerden ısıtma, elektrikli ortam ısıtıcısı(Truma Ultraheat), sıcak hava dağılımı(Trumavent), TV tutucu aparat, bluetooth uygulaması, mikrodalga fırın, 2 parçalı pencereli giriş kapısı, giriş kapısı sinekliği gibi opsiyonlarla seçiminizi daha donanımlı bir hale getirmeniz mümkün.

 

        Aviva; çok sayıda yenilikçi özelliği ve şık ama basit çözümleriyle son derece sağlam ve pratik bir karavan rehberliğinde yepyeni bir kamp tarzı sunuyor. Geniş depolama alanlarından, USB soketlerine, ön bagaj kapağına uygulanan çamaşırlıktan, mutfak organizerlerine kadar her noktada pratik dokunuşlar göze çarpıyor. Şık ve ferah iç tasarımı ile stil sahibi bir karavan olan Aviva, en çok satan karavan olmanın yanında 2020 yılında Avrupa İnovasyon ödülüne layık görüldü.


        Aviva serisinin, “Yeni Bir Kamp Tarzı” olarak anılmasına şaşırmamalı…

Önerilen Başlıklar
Adria Adora 573 PT Çekme Karavan

Adria Adora 573 PT Çekme Karavan

Adria Adora 573 PT model çekme karavanın tüm detaylarını bu yazıda bulacaksınız.

ALDE Isıtma Sistemi

ALDE Isıtma Sistemi

ALDE ısıtma sisteminin yapısına, çalışma prensibine ve sağladığı ayrıcalıklara bu yazımız ışık tutacak...

Çekme Karavanın Avantajları & Kimler Çekme Karavan Almalı?

Çekme Karavanın Avantajları & Kimler Çekme Karavan Almalı?

Çekme karavanlar, seyahat etmek isteyen aileler ve kişiler için popüler bir seçenektir. Bunlar, araca takılıp, yolculuk sırasında konaklama imkanı sağlar. Bu nedenle, çekme karavanlar, bir otomobil ve bir evin konforunu bir arada sunar ve seyahat etmek isteyenler için kolaylık sağlar.

Adria Karavanlar ile Türkiye'nin Muhteşem Kamp Rotaları

Adria Karavanlar ile Türkiye'nin Muhteşem Kamp Rotaları

Adria Karavanlar ile Türkiye'nin Muhteşem Kamp Rotaları

Karavanlarla Türkiye'nin eşsiz güzellikteki kamp rotalarını keşfetmek, doğa severler için kaçırılmayacak bir fırsat. Bu deneyimi daha da zenginleştirecek bir unsur var ki, o da Adria karavanlar! Türkiye'nin dört bir yanındaki benzersiz doğal güzellikler, Adria karavan ile seyahat etmeyi unutulmaz bir deneyim haline getiriyor. Bu yazıda, Türkiye'nin en iyi kamp rotaları hakkında detaylı bilgiler bulabilir ve Adria karavanların bu rotalarda nasıl bir deneyim sunduğunu keşfedebilirsiniz.