<

Adria Adora 613 UL Çekme KaravanAdria’ nın her ihtiyaca ve zevke hitabeden 50’ den fazla yerleşim planı seçeneği ile, hayalini kurduğunuz kamp hayatını deneyimlemek çok keyifli olacak. Sade çizgileri ve modern tasarımı ile doğanın kalbinde huzuru yakalamak için her türlü konforu elinizin altında bilin. En çok satan karavan olma özelliğine sahip Adora serisi, kendine özgü silüeti ve ekstra geniş açılı panoramik penceresi, akıllı saklama alanları ile aerodinamik yapıya sahip ödüllü bir karavan olma özelliğine sahiptir. Zarif ve çağdaş dizaynı sayesinde kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

 

Yeni videomuzda Adora 613 UL model çekme karavandan bahsedeceğiz. Karavanımızın dış uzunluğu çeki oku dahil 8metre’ dir. İç kısım 6metre 10cm’lik uzunluğa, 2metre 46cm’lik genişliğe ve 1 metre 95cm’lik iç yüksekliğe sahiptir ve sizlere ferah bir yaşam alanı sunmaktadır.

 

            Tüm Adora’lar da olduğu gibi, -35 dereceye kadar koruyucu bir fiber gövdeye sahip olan bu model, 6 adet açılır yan cam ve bu camlarda standart olarak sineklik ve stora sahiptir. Karavanımızın sizi gökyüzü ile buluşturacak kadar geniş bir Skywindowa ve hekilere sahip olması; kamp rutinleri için çok farklı bir alternatif sunarken, uzanıp yıldızları izleme zevkini tadacaksınız. 5 kişi kapasiteli G tipi oturma grubu, havalandırma özelliğine sahip Skywindow ile sıra dışı aydınlık bir ortama sahipken; 223*129/192 cm’lik  2 kişilik oldukca büyük yatağa da dönüştürülebilmektedir. G tipi oturma grubunun üzerindeki baş üstü dolapları, led ortam aydınlatmaları, okuma lambaları ve USB soketler ile oturma alanında bir çok ihtiyacınız karşılanmış durumdadır.

 

            Tasarımdaki iddiasını kanıtlamış olan bu segmentin ön cephesinde bulunan Aerodinamik yenilikçi rüzgâr difüzörleri şık görünmenin yanında, aracınızla güvenli bir sürüş ve çekme verimliliği için gereken konforu sağlamaktadır. Yine arka led aydınlatmalardaki otomotiv stili yenilikçi yaklaşım; karavanın tamamında sade ve şık bir dış görünümü siz kullanıcılarına Adora farkı ile sunmaktadır. Gövdeyi taşıyan 1550kg standart ağırlıktaki AL-KO VARIO X şasi, 450kg iddialı yükleme kapasitesi ile toplamda 2000kg ağırlığa ulaşmanıza imkan sağlayarak karavanınızı daha verimli çekmenize yardımcı olacaktır. AL-KO ATC sayesinde de, bu hatırı sayılır ağırlık kapasitesi ile yaşayacağınız sürüş deneyiminizi olması gereken en güvenli hale getirmektedir.

 

              L tipi mutfak tezgahı, kullanım alanı olarak daha geniş bir imkan sunarken; tezgaha entegre bar ünitesi, mutfak tezgahı ile oturma grubu arasında şık bir paravan görevi görmektedir. Adria özel tasarımı olan 3 gözlü gazlı ocak ile bütünleşik, paslanmaz çelik geniş mutfak evyesi, karavanın standart özelliklerinde yer alan aspiratör, tezgah altında bulunan 5 adet çekmece, 1 adet tezgah altı mutfak dolabı, 1 adet metal dikey kiler, 2 adet baş üstü dolabı ve istenildiğinde mikro dalga fırın ile evinizin mutfağında gibi hissedeceksiniz. Ayrıca 140LT, 3 sistem, tam otomatik buzdolabı ile tüm yiyecek ve içeceklerinizi ilk günkü tazeliği ile muhafaza edebileceksiniz.

 

            Harika bir gece uykusu için 202x82cm ölçülerindeki 2 ayrı tek kişilik arka yatak, kolay yatak kurulumu ile ortadan birleştirildiğinde 202x220cm ölçülerinde 3 kişilik kapasiteye ulaşabilmektedir. Şezlong özelliğine sahip arka yatak alanı, tekstil akordeon paravan ile mutfak ve oturma grubundan ayrı bir alan yaratmaktadır. Yine aynı alanda baş üstü dolaplarına ek olarak, yatak altı bazası da geniş bir depolama imkânı sağlamaktadır. 50x45cm ölçülerindeki teknesi ile ideal bir duş alanı bulunan karavanda, pratik katlanır lavabo ve dışarıdan kasetli kimyasal sabit tuvalet özellikleri göze çarpıyor. Çift kapaklı, aynalı banyo dolabı, 3 adet havluluk, 1 adet tuvalet kâğıdı tutucu ile bir karavan banyosunda beklenenden fazlasına sahip olacaksınız. 50LT temiz su tankı ile ihtiyacınız olan sıcak ve soğuk suya, mutfaktan ve banyodan her zaman ulaşabilirsiniz.

 

            Standardında Truma ısıtıcı ve sıcak su sistemi bulunan ADORA serisi, opsiyonel olarak ALDE ve elektrikli yerden ısıtma ile konforunuzu alışılmışın dışına taşıyacaktır.  Opsiyon tercihlerinden sıcak/soğuk tavan kliması ile kendinizi evinizde hissetmeniz mümkün. Karavanda bulunan dijital kontrol paneli sayesinde, kolaylıkla su seviyenizi takip edebilir, akünüzün durumunu görebilirsiniz. Standartta bulunan 2 adet hoparlörün bağlı bulunduğu Bluetooth sistemi, sizi bir karavanda yaşayabileceğiniz en eşsiz ses deneyimine davet etmektedir.

Önerilen Başlıklar
Adria Adora 573 PT Çekme Karavan

Adria Adora 573 PT Çekme Karavan

Adria Adora 573 PT model çekme karavanın tüm detaylarını bu yazıda bulacaksınız.