<

Adria Adora 573 PT Çekme Karavan        Adria’ nın tasarım ödüllü çekme karavanı Adora; kalabalık ailelerin ilgisine sunduğu yüksek yatak kapasiteli yerleşim planlarında da konforu elden bırakmıyor. Çocukların da en az büyükler kadar keyif alacağı kamp şartlarına her modelinde ulaşacağınız Adora’ da, mutlu olmamanız için hiçbir neden yok!

 

        Yeni videomuzda Adora 573 PT model çekme karavanı misafir ediyoruz. Karavanımızın dış uzunluğu çeki oku dahil 7m 70cm’ dir. İç kısım 5m 70cm’lik uzunluğa, 2metre 46cm’lik genişliğe ve 1 metre 95cm’lik iç yüksekliğe sahiptir ve iddialı bir yatak kapasitesine rağmen sizlere ferah bir yaşam alanı sunmaktadır.

 

        Tüm Adora’lar da olduğu gibi, -35 dereceye kadar koruyucu bir fiber gövdeye sahip olan bu model, 6 adet açılır yan cam ve bu camlarda standart olarak sineklik ve stora sahiptir. Karavanımızın, yatağa uzandığınızda sizi gökyüzü ile buluşturacak kadar geniş bir Skywindowa ve hekilere sahip olması; kamp rutinleri için çok farklı bir alternatif sunarken, uzanıp yıldızları izleme zevkini tadacaksınız. 4 kişi kapasiteli merkezi oturma grubu, 217*112 cm ölçülerinde  2 kişilik oldukça büyük yatağa da dönüştürülebilmektedir. Oturma grubunun üzerindeki baş üstü dolapları, led ortam aydınlatmaları, okuma lambaları ve USB soketler ile oturma alanında bir çok ihtiyacınız karşılanmış durumdadır.

 

        Diğer videolarımızda da değindiğimiz Adora çekme karavanların ön cephesinde bulunan Aerodinamik yenilikçi rüzgâr difüzörleri şık görünmenin yanında, aracınızla güvenli bir sürüş ve çekme verimliliği için gereken konforu sağlamaktadır. Yine arka led aydınlatmalardaki otomotiv stili yenilikçi yaklaşım; karavanın tamamında sade ve şık bir dış görünümü siz kullanıcılarına Adora farkı ile sunmaktadır.

 

        Gövdeyi taşıyan 1610kg standart ağırlıktaki AL-KO VARIO X şasi, 390kg iddialı yükleme kapasitesi ile toplamda 2000kg ağırlığa ulaşmanıza imkan sağlayarak karavanınızı daha verimli çekmenize yardımcı olacaktır. AL-KO ATC sayesinde de, bu hatırı sayılır ağırlık kapasitesi ile yaşayacağınız sürüş deneyiminizi olması gereken en güvenli hale getirmektedir.

 

        Mutfakta Adria özel tasarımı olan 3 gözlü gazlı ocak ile bütünleşik, paslanmaz çelik geniş mutfak evyesi, karavanın standart özelliklerinde yer alan aspiratör, tezgah altında bulunan 5 adet çekmece, 1 adet metal dikey kiler, 2 adet baş üstü dolabı ve istenildiğinde mikro dalga fırın ile evinizin mutfağında gibi hissedeceksiniz. Ayrıca 140LT, 3 sistem, tam otomatik buzdolabı ile tüm yiyecek ve içeceklerinizi ilk günkü tazeliği ile muhafaza edebileceksiniz.

 

        Kalabalık ailelere maksimum konforda uyku imkanı sunan bu modelde, 2’ li sabit ranza ve şezlong özelliğine sahip 2 kişilik ön yatak alanı, tekstil akordeon paravan ile mutfak ve oturma grubundan ayrılabilen alanlar yaratmaktadır. Baş üstü dolaplarına ek olarak, yatak altı bazaları da geniş bir depolama imkânı sağlamaktadır.

 

        Duş ve tuvalet alanlarının birbirinden ayrıldığı karavanda, 75x65cm ölçülerinde iddialı duş teknesi bulunmakta ve yine pratik katlanır lavabo ile dışarıdan kasetli kimyasal sabit tuvalet özellikleri kullanıcılarına standart olarak sunulmaktadır. Çift kapaklı, aynalı banyo dolabı, 3 adet havluluk, 1 adet tuvalet kâğıdı tutucu ile bir karavan banyosunda beklenenden fazlasına sahip olacaksınız. 50LT temiz su tankı ile ihtiyacınız olan sıcak ve soğuk suya, mutfaktan ve banyodan her zaman ulaşabilirsiniz.

 

        Standardında Truma ısıtıcı ve sıcak su sistemi bulunan ADORA serisi, opsiyonel olarak ALDE ve elektrikli yerden ısıtma ile konforunuzu alışılmışın dışına taşıyacaktır.  Opsiyon tercihlerinden sıcak/soğuk tavan kliması ile kendinizi evinizde hissetmeniz mümkün.

 

        Karavanda bulunan dijital kontrol paneli sayesinde, kolaylıkla su seviyenizi takip edebilir, akünüzün durumunu görebilirsiniz. Standartta bulunan 2 adet hoparlörün bağlı bulunduğu Bluetooth sistemi, sizi bir karavanda yaşayabileceğiniz en eşsiz ses deneyimine davet etmektedir.

 

        Aileniz ile unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz ve yepyeni hayallerinize ilham olacak eşsiz bir ortama ihtiyacınız varsa Adria size beklenenden fazlasını vaat ediyor.

 

        Kim bilir, belki sizde her gün daha da büyüyen Adria ailemize katılmak istersiniz...

Önerilen Başlıklar
Adria Adora 613 UL Çekme Karavan

Adria Adora 613 UL Çekme Karavan

Sınıfının yenilenen modellerinden biri olan ADORA 613 UL modeli ile ilgili merak edilenleri sizin için derledik.

ADRIA AVIVA ÇEKME KARAVANLAR

ADRIA AVIVA ÇEKME KARAVANLAR

Adria Aviva çekme karavanlar neden mi çok tercih ediliyor? İşte cevabı...


Adria Adora 522 UP Çekme Karavan

Adria Adora 522 UP Çekme Karavan

Adria Adora 522 UP çekme karavanı tüm ayrıntıları ile incelediğimiz bu yazımız, merak ettiklerinizle ilgili en iyi rehberiniz olacak...