Karavan Modelleri

Karavan Modelleri

Tüm Dünyada Adria Marka Karavan Modelleri

Adria markası, karavan çeşitleriyle sadece tüm Avrupa’da değil tüm dünyada da dikkatleri üzerine çekiyor. Aklınızdan bir dakika olsun çıkartmak istemeyeceğiniz, zaten hafızanızdan da uzunca bir süre silinmeyecek derecede harika bir karavan seyahati için gereken her şeyi sizin için istisnasız tüm karavan modellerinde bulunduruyor. Tabii bir karavan yolculuğunu her yönüyle deneyimlerken yeni maceralara atılmak için macera severleri cesaretlendirmeyi de ihmal etmiyor. Üstelik Adria geçtiğimiz 56 yıldan bu yana karavan sektörüne yenilikçi yaklaşımı, incelikle tasarlanmış karavanlarıyla yön vermekten de geri kalmıyor.

Karavan Sektöründe Adria

Karavan severlere kendisini kanıtladıktan sonra karavan pazarına damga vuran markalardan biri haline gelmesindense bahsetmiyoruz bile. Adria, marka olarak benimsediği “En Çok Arzu Edilen Karavan Üreticisi” olma ilkesiyle çıktığı yolda çekme karavan, moto karavan ve camper karavan olmak üzere üç farklı türde karavan üretiyor. Bu karavan çeşitlerini ele alırken her zaman birinci sınıf ve güvenilir sürüşe sahip araçlar ortaya koyuyor. Her karavan kategorisinde zirveye oynayan modeller sunuyor. Tüm karavan çeşitlerinde yepyeni yerleşim şekilleri ve üst düzey teknolojiyi barındırıyor. Yeni nesil karavan modellerinde ödüllüleri silip süpürerek hep daha iyisini hedefliyor. Son teknoloji üretim tesislerinde tasarlanarak üretilen Avrupa menşeili her bir karavan, gitmeye karar verdiğiniz her noktada sizi ev konforuna sahip kılıyor. Size sadece ve sadece karavanınızı alıp yola çıkmak ve her yeni keşfettiğiniz yerin tadını sonuna kadar çıkarmak kalıyor.

Zirveye Oynayan Karavanlar

Tercihinizi ister çekme karavan ister moto karavan isterseniz de camper karavan yönünde kullanmış olun, karavan çeşitlerinden her biri sizi kusursuz tatile ulaştıran sihirli bir araç haline geliyor. Adria karavanlarını, her geçen gün zirvenin daimi sahibi olmaya daha da yaklaştıran büyüleyici tasarımlar ve zarif çizgiler insanı adeta içine çekiyor. 1965’ten bu yana tüm karavan modellerinde görülen tutku, deneyimle birleşerek günümüzde karşı konulamaz bir dünyanın kapılarını sizin için aralıyor. Birçok kişinin yaşamak için can attığı bu karavanlar performansıyla herkesi şaşırtmakla kalmıyor, zorlu yolculuk şartları söz konusu olsa da maceraya giden yolda en büyük desteğiniz oluyor. Daha önce de değindiğimiz gibi Adria’nın sektördeki en gelişmiş ve teknolojisi yüksek üretim tesislerine sahip olması, üretilen karavanlarda kendini mükemmellik ve eşsiz bir deneyim olarak ortaya çıkarıyor.

Eşsiz Karavan Üretimi

Eklemeden geçmeyelim; Adria karavanları, ileri düzeyde otomotiv üretim teknikleri kullanıldığından mütevellit prestij, güvenilirlik ve dayanıklılık konusunda büyük bir üne sahip. Karavan modellerinin iç alanındaki mobilyaların dizaynı da tamamen kendi fabrikasında yapılıyor. Önceliği can güvenliğinize veren Adria, karavan çeşitlerini baştan aşağı bütün bir test sürecine tabi tutuyor. Belirtmeden geçersek olmaz dediğimiz bir diğer konuysa, karavan modellerinin üretiminde çevresel sürdürülebilirliği ve çevre standartlarına uyum konusu. Takdir edersiniz ki Adria marka karavanlar, bu konuda da üst düzey merciler tarafından sertifikayla onaylı. Öte yandan aldığınız bir Adria marka karavan, birinci sınıf bir garantiyle beraber sizin olurken dünya çapında birçok noktada parça tedarikçisi ve servisle destekleniyor. Her şey tamam peki hangi model bana uygun diyorsanız, sizi yavaştan karavan dünyamıza doğru alalım… 

Karavan Modelleri - NN Grup

AVIVA

Adria

AVIVA

15,500.00€' den başlayan fiyatlarla

Yeni

Yepyeni Bir Kamp Stili... Adria Aviva Herkes hazırsa, yepyeni bir tatil deneyimini s..

Compact

Adria

Compact

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Compact İle, İstediğiniz Yere! Adria Compact Gezmelere doyamayacaksınız! Compact, istisnasız girdiği ..

Coral

Adria

Coral

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Aradığınız Rahatlık! Adria Coral Ailemizin en sevimli üyesini, siz de çok seveceksiniz! Acti..

Coral Axess

Adria

Coral Axess

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Gökyüzünün Tadını Çıkar! Adria Coral Axess O tam bir klasik! Bilen bilir k..

Coral XL

Adria

Coral XL

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Yeni

Extra Büyük Maceralar! Adria Coral XL Bizim aşkımız ona ekstra - large! Coral XL, cezbeden görüntüsü ve kullanışlı yanıyla bir moto k..

MATRIX

Adria

MATRIX

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Yeni

Moto Karavanda Yeni Kriteriniz! Adria Matrix Onunla her şeye sıfırdan başla! Matrix'in size sunduğu eşsiz deneyimle ..

MATRIX Axess

Adria

MATRIX Axess

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Yeni

Şık ve Fonksiyonel! Adria Matrix Axess Klasikler aslını yaşatır! Çok yönlülüğüyle gelen yenilenmiş Matrix Axess, uzu..

SONIC

Adria

SONIC

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Yeni

Yüksek Düzeyde Özellik, Still ve Pratiklik! Adria Sonic Kendinizi bulmanın hazzına varın! Sonic, seyahatl..

TWIN

Adria

TWIN

0.00€' den başlayan fiyatlarla

.blog-media img { padding: 35px 30px; background: #ffffff; } Standartları Aşın! Adria Twin "Doğasında Sıra Dı..

TWIN SPORTS

Adria

TWIN SPORTS

0.00€' den başlayan fiyatlarla

.blog-media img { padding: 35px 30px; background: #ffffff; } Kamplarınızın Yeni Dostu! Adria Twin Sports ..

ACTION

Adria

ACTION

22,750.00€' den başlayan fiyatlarla

Yeni

Orijinal, İkonik, Hafif ve Şık... Adria Action Ailemizin en sevimli üy..

ADORA

Adria

ADORA

28,700.00€' den başlayan fiyatlarla

Yeni

Özgürlüğe Bir Adım... Adria Adora Bu karavanın her bir köşesinde kendinizd..

Gösterilenler: 1-12 / 16 (2 Sayfa)