Moto Karavan

Moto Karavan

Adria Marka Moto Karavan Modelleri

Adria marka moto karavanların güvencesiyle içiniz rahat ederek yollara çıkabilirsiniz. Moto karavan ailesini giderek geliştiren Adria, teknolojinin ve tasarım dünyasının nimetlerinden sonuna kadar faydalanıyor. Üstün kalite ve konforu sizlere sunmayı hedeflerken dünya çapında da büyümeyi sürdüren bir markanın yapması gereken her şeyi yerine getiren Adria, karavanlarının merkezine önce sizi koyuyor.

Moto Karavanların Genel Özellikleri

Tüm moto karavanlar, detaylarda saklanan ufak şıklıklar ve her bir karesi incelikle düşünülmüş dizaynlarla işleniyor. Her bir karavan, yaşam ve doğa odaklı üretiliyor. Tüm bunların yanı sıra yılların birikimi ve klasiklerin dokusunu Adria karavanları ile deneyimlemek son derece mümkün. Adria moto karavanların üretimi, sektörde performansıyla öne çıkacak şekilde planlanıyor. Güvenliğinizi, rahatınızı ve keyfinizi sağlamak için her şey en ufak ayrıntısına kadar düşünülüyor. Her moto karavan tekrar tekrar üzerinden geçilen geliştirme ve test süreçlerine tabi tutuluyor.

Moto Karavanların Tasarımında Adria Dokunuşu

Sizi maceranın doruklarına davet eden Adria, moto karavanlarda can güvenliğinizi düşünerek sağlamlıkta çığır aşıyor. Sizin ihtiyaçlarınıza en uygun araç seçeneği için Fiat ve Citroën modelleriyle gelerek size mükemmel entegrasyonu vadediyor. En yeni teknolojiyi barındıran moto karavanlar, Euro6 motor ve bir dizi sürüş yardımcısıyla seyahat standartlarını yükseltiyor. Adria'nın benzersiz “comprex” gövde yapısı ahşabın burulma mukavemetini, polyesterin dayanıklılığını ve poliüretanın nem önleyiciliğini birleştiriyor. Adria, tüm karavanlar modellerinde olduğu gibi moto karavanlarda da yaşam alanını ev rahatlığına getiriyor. Modernize edilmiş her bir araç, birinci sınıf hissini daha da derinden hissetmenizi sağlıyor. Yerleşik düzende mevcudiyetini koruya, ileri düzeyde gelişmişlik gösteren panoramik pencereler ve açılır tavanlar iç alanda büyük ferahlık sunuyor.

Adria Moto Karavanlarda Donanımsal Özellikler

Entegre hale getirilen pencereler ve kapılar, son derece doğal bir aydınlatma ve havalandırma olanağı veriyor. Tüm bunlara ek olarak moto karavanlar, film kaplı camlarıyla mahremiyetle güvenliği de beraberinde getiriyor. Truma, Alde ve Webasto tarafından optimize hale getirilen ısıtma sistemleri sayesinde tüm bir yıl boyunca her mevsime uyum sağlamak artık mümkün. İklim uyum süreci, özel odalarda hassas bir şekilde tasarlanmış ve en sıcaklık değerlerinin en uç noktalarında deneniyor. Tüm moto karavanlar iklim odalarında -40 ila +60 ve +30 ila +60 derecelerde, %45 ila %80 arası neme maruz bırakılarak test ediliyor. Karavan kabinleri sürekli hava akışına entegre edilmiş yapısıyla ısı yönetimini basite indirgiyor. Yenilenmiş garaj yönetimi ve depolama çözümleriyle eşyalarınız için daha çok alan açılıyor. Tüm karavanlar, Adria'nın “Thermo - build” standartlarındaki yalıtımla destekleniyor. Sınıfında lider bir marka olan Adria, 2 yıllık genel garantiye artı olarak standardı baz alan 7 yıllık suya karşı dayanaklılık garantisi de sunuyor. Aynı zamanda 500'ün üzerinde bayii sahibi bir marka olarak, tüm karavanlar için güvenilirlik ve satış sonrası deneyimi orijinal parça servisiyle destekliyor. Açılır kapanır mekanizmalı yani SunRoof® ve panoramik pencereler, ısı koruma açısından devrim yaratıyor. Akıllı kontrol uygulaması Adria MACH ısıtma, soğutma ve diğer araç hizmetlerini uzaktan kontrol etmeye yarıyor. (Sonic, Matrix ve Coral'da)

Fiat Ducato ve Citroën Jumper Ortaklığı

Son teknoloji Euro6 motorlar ve sürüş optimizasyonu ile tüm moto karavan modellerini içeren, beğenilen Fiat Ducato ve Citroën Jumper ailemizin vazgeçilmez birer parçası durumunda.Moto Karavan - NN Grup

Compact

Compact

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Adria

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Compact İle, İstediğiniz Yere! Adria Compact Gezmelere doyamayacaksınız! Compact, istisnasız girdiği ..

Coral

Coral

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Adria

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Aradığınız Rahatlık! Adria Coral Ailemizin en sevimli üyesini, siz de çok seveceksiniz! Acti..

Coral Axess

Coral Axess

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Adria

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Gökyüzünün Tadını Çıkar! Adria Coral Axess O tam bir klasik! Bilen bilir k..

Coral XL

Coral XL

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Adria

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Yeni

Extra Büyük Maceralar! Adria Coral XL Bizim aşkımız ona ekstra - large! Coral XL, cezbeden görüntüsü ve kullanışlı yanıyla bir moto k..

MATRIX

MATRIX

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Adria

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Yeni

Moto Karavanda Yeni Kriteriniz! Adria Matrix Onunla her şeye sıfırdan başla! Matrix'in size sunduğu eşsiz deneyimle ..

MATRIX Axess

MATRIX Axess

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Adria

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Yeni

Şık ve Fonksiyonel! Adria Matrix Axess Klasikler aslını yaşatır! Çok yönlülüğüyle gelen yenilenmiş Matrix Axess, uzu..

SONIC

SONIC

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Adria

0.00€' den başlayan fiyatlarla

Yeni

Yüksek Düzeyde Özellik, Still ve Pratiklik! Adria Sonic Kendinizi bulmanın hazzına varın! Sonic, seyahatl..

Gösterilenler: 1-7 / 7 (1 Sayfa)