Oyunun Kurallarını Değiştirin


Bildiklerinizi unutun. Mercedes iş birliği ile yapılmış en trend tasarım mimarisi. Çarpıcı yeni tasarım, temiz, trend ve dinamik stil, Adria'nın imza görünümünü Mercedes-Benz temel aracı ile gümüş metalik dış renk ile harmanlıyor.Gizli menteşeler, iki yönlü kilit, gizlilik penceresi ve dahili saklama alanına sahip geniş yerleşim kapısı (650 mm). HELLA gündüz farları ve Bi-LED modülleri, entegre tampon ve LED sis farları ile özel ön ızgara.Geniş açılı dış aynalar, elektrik kumandalı ve ısıtmalı. Premium kalitesini iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

Tasarım


Sofistike ve Zarif Tasarım
Çöl Kumlarının Rüzgarda Dağılışı Gibi

Tamamen yeni tasarım, yenilikçi, zarif ve sofistike, en küçük ayrıntılara dikkat edilen tasarım anlayışı. Çarpıcı, temiz hatları ve dinamik stil, Adria'nın imza görünümünü Mercedes-Benz temel aracıyla harmanlayan gümüş metalik dış renk. Gizli menteşeli, iki yönlü kilitli, gizlilik pencereli ve dahili depolu geniş yerleşim kapısı (650 mm).

Supersonic
Image Title
Image Title

Performans


Zamansız Performans
Mercedes-Benz katkılarıyla

Tüm yıl boyunca yolda ve günlük kullanımda performans gösterecek şekilde tasarlanmış bir karavan. Mercedes-Benz ile geliştirilmiş zamansız performans, güvenlik ve kullanıcı dostu özellikler için son teknoloji ürünü hassas mühendislik. Kesintisiz tork ve sürüş keyfi için Mercedes-Benz'in en yeni motor tasarımı ve performansı.

Image Title

Akıllı ve Kolay Yaşam

Profesyonel Tecrübe


Konfor ve pratiklik

Olağanüstü, tavizsiz bir sürüş ve yaşam deneyimi. Lüks, kolay yaşam konforu ve pratiklik için çağdaş yaşam alanları ile tavizsiz konfor vizyonuyla hareket eder. İnanılmaz bir refah hissi için, yaşamayı seçtiğiniz şekilde tasarlanmış zarif iç mekanlar.


Stilini Oluştur


Kişiselleştir

Supersonic'inizi çeşitli mutfak ve banyo tezgahları, yumuşak mobilyalar, minder setleri ve fabrikada takılan seçeneklerle kişiselleştirin.

TarzınıYansıt


Mobilyalar

Çağdaş yaşam alanlarında, her şey sakin, uyumlu ve zahmetsiz bir deneyim için bir araya gelmiş gibi görünür. Kişiliğinize eklemek için bir dizi tekstil ve yastık setinden seçim yapın.